Uusi vastaus
Peruuta
Vastaus
pääasiakirjaan
Peikko
25.11
23:03
|
Aiheeseen:
Mielipiteet
Otsikko:
Otsikolla, ei pitäisi mut kuitenkin
|
|
|
Teksti:
Juuri tällainen on sitä mitä en ymmärrä. Itse lajista tämä nimimerkki EI tiedä YHTÄÄN mitään, omasta mielestään hän on palstan vitsikkäin. Kuitenkin tällä palstalla on puheenaiheena Ringette ja olettaisin keskustelun olevan lajia koskevaa. Tämä nimimerkki "minä" ei osaa kirjoittaa lajista YHTIKÄS mitään, ihmettelenkin mitä hän hakee palstalta ?
Jos hän tietäisi lajista jotain hän esittäisi mielipiteensä tai vastauksensa muihin kirjoituksiin, mutta hän ainoastaan tarttuu muihin palstalla kirjoittaviin nimimerkkeihin.
Usein tällainen on jo merkki siitä että on pahasti jäänyt tappiolle tiedollisesti saati sitten kokemuksesta puhumattakaan. Toisaalta kirjoittaja voi olla joku lapsi tai lapsellinen joka ei vielä ymmärrä olla nolaamatta itseään. Kuitenkin on helppo huudella nimimerkin takaa varsinkin silloin kun ei itse ASIASTA tiedä juurikaan mitään.
Odotankin jotain lajiin liittyvää seuraavaksi em. nimimerkiltäkin.
Kaikki asiakirjat
   
Tekijän mukaan
   
Otsikon mukaan
   
Aiheen mukaan
   
Siirry takaisin